20170103_090707.jpg

Voorlopige teamsamenstelling 2020-2021

De Technische Commissie heeft de voorlopige teamsamenstelling  voor seizoen 2020/2021 gepubliceerd:

.

H1 (trainer Peter Bienemann)
 
1. Tim Bosch
2. Mo Asadinoghadam
3. Bas Tuijnman
4. Ruben Heijmans
5. Bas Beentjes
6. Thijs Linschoten 
7. Jos Wouda
8. Lennaert Huiszoon
9. Stijn Visser
10. Philippos Kloukas
11. Sander Foekema
 
H2 (trainer Ron Bredie)
1. Arjen Brouwer
2. Ritchie Keijsper 
3. Paul Rookhuijzen 
4. Arnold Doosje 
5. Sjoerd Spaans 
6. Barry Peters 
7. Martijn Kramer
8. Alex Wetterhahn
 
H3 (trainer Ron Bredie)
1. Ron van Schouwen
2. Jonas Krot  
3. Martijn Visser 
4. Bart Korver 
5. Raymond Maarsen 
6. Arnoud Jansen 
7. Arvid de Haas
8. Edwin van Nieuwenhoven
9. Ben Wetterhahn

 

D1  (trainer Peter Stam)
Anouk Steenbergen
Lonneke Brakenhoff
Nynke Beukema
Tirza Latini
Larissa Tromp
Juul Dekker
Terry Rutte
Myrthe Zijp
 
D2  (trainer John Jonkers)
Wendy Dekker
Afra Asjes
Suzanne Kraakman
Connie Sleeuwenhoek
Carmen van Bussel
Tricha van der Wildt
Plien Kok
(Judith Witte)
Denise/Lieke (komen meetrainen voor of D2 of D3)
 
D3  (trainer Plien Kok, 2e trainer John Jonkers)
Nienke Kraakman
Marissa Brons
Jet Wanders
Patricia Mulder
Merel Bruin
Kiki Termaat
Jasca Boeters
(Annika Brink)
Denise/Lieke (komen meetrainen voor of D2 of D3)
 
D4  (trainer Plien Kok, 2e trainer John Jonkers)
Michelle Speelziek
Marike van der meer
Nienke Olling
Hanna Timmer
Nadia Terpstra
Charley Hoogland
Tess Kollof
Juliette van Etten
Isa Hartman
 
D5  (trainer Carmen van Bussel)
Lenca Kwakman
Danielle Nugter
Irene de Keijzer
Liza Meijer
Danielle van Dinther
Lynn Steenbeeke
Annelot Meurs
Karen Reuver
Kirsten Schretlen
Kirsten Hes (nieuw lid?)
Judith Nanne(nieuw lid?)
 
Madelon Bredie is trainend lid.
 
TEAM TRAINER/TRAINSTER Trainingstijden
Jongens A1 SE  Hoofd klasse      Ron Bredie Ma 18.45-20.15
Nieuwendijk, Lars van den   (de Spil)
Nieuwenhoven, Daan van    
Latini, Skip    
Peters, Brent    
Reus, Cris    
Bloemendaal, Colin    
Geuzebroek, Thomas    
Mulder, Siem    
Jochem Talsma    
Danny v d Steen    
     
Meisjes A1 SEL Hoofd klasse Emile Bongers Ma 17.45-19.15
Gietel, Ivana   Vr   19.15-21.00
Harren, Fenna    
Nguyen, Jennifer    
Nguyen, Christine    
Tromp, Sterre    
Ijzer, Senne    
Beukema, Anouck    
Jong, Floor de    
Winter, Sharona de    
Lier, Sterre van    
Anderson, Sterre    
     
Meisjes A2           1ste klasse ConnieSleeuwenhoek Ma 17.30-19.00
Oost, Anouk    
Duijvenvoorde, Mayra van    
Vermeulen, Cloe    
Wouters, Amaris    
Baas, Eef    
Giezen, Michelle    
Dethmers, Lotte    
Etten, Lotte van    
Julija Kus    
     
Jongens B1 SEL       1e klasse Edwin Nieuwenhoven Vr 18.00-19.30
Talsma, Jasper    
Veldman, Noah    
Werkhoven, Fitz    
Nieuwenhoven, Coen van    
Altena, Chris van    
By, Tjomme de    
Rippen, Bjorn    
Rezk, Minakir    
Staadegaard, Jay    
Vries de, Vosse    
     
Meisjes B1        Hoofd klasse Emile Bongers Ma 16.30-17.45
Koks, Michelle   Vr   19.15-21.00
Graas, Veerle    
Kleppe, Noa    
Wolthuis, Bo    
Bakker, Danique    
Talsma, Wietske    
Lier, Bloem van    
Versfeld, Emilia    
Bruil, Pien    
Dekker, Iris    
     
Meisjes B2             2e klasse Lisa van Stijn Wo 18.45-20.15
Epskamp, Lianne    
Slenters, Britt    
Schliebs, Uma    
Schotvanger, Anne    
Groot, Amber    
Klaver, Rosa    
Hoogeland, Eden    
Korver, Nienke    
Kasaab, Krista    
     
MA/MB Alleen trainen John Jonkers Wo 18.45-20.15
Leontaridi, Danae    
Anne Kraakman    
Gabrielle de Ruiter    
Overtoom, Isabeau    
Veltkamp, Amber    
Lisanne    
Madelief    
Effo Bah    
Madelief Visser    
Jolie Niekerk    
     
MC1  SEL            1ste klasse Esther Kiewitt Ma 17.45-19.15
Cedrowska, Wiktoria   Vr  18.00-19.30
Raad, Demi van der    
Happee, Imke    
Groot, Ilona de    
Hartman, Elize    
Akyol, Dilara    
Versfeld, Annelie    
Randag, Benthe    
Lammes, Mila (alleen trainen)    
     
     
MC2   Comp. Alkmaar Esther Kiewitt Ma 16.30-17.45
Gelijk aan CMV N5/N6   Vr 16.45-18.00
Carlsson, Louisa    
Inpijn, Sonja    
Kwant, Linde    
Zijp, Maeva    
Lamslag, Dewi    
Lieffijn, Esmee    
Staas, Daphne    
Vera (alleen trainen) Nieuw  
Louisa  (alleen trainen) Nieuw  
Rosa  (alleen trainen) Nieuw  
Donna  (alleen trainen) Nieuw  
     

Cool Moves Volley

Alvoco 8
Rosanne de Gier  
Luuk van Tent  
Mila Ramadan
Tara Wagenaar 
Denise Staas
 
Alvoco 7
Guusje Stigter
Lynn van Nieuwendijk 
Marieke Happee  
Mara Klap 
Rosa de Jager  
Maud Wallet
 
Alvoco 6
Senna Vooijs
Ize Baudoin
Kristel Piet 
Juna Slengelia   
 
 
Alvoco 5
Ilsu Madedaglu
Asli Yilmaz
Danielle Staas
Evi Groot
Kyra Hartman
Dunya Vooijs
 
Alvoco 4
Jens Baudoin
Robin van Tent
Sashin Metselaar
Morris Breg
Tuia Almstadt
 
Alvoco 3
Sonja Inpijn
Sofie Wouda
Donna van Kappel
Daphne Staas
 
 
Alvoco 2
Dewi Lamslag
Maeva Zijp
Esmee Lieffijn
Rosa Grooteman
Linde Kwant
 
Alvoco 1
Maarten Brouwer
Daniel Vuskovic
Bram de Jong
Wiebe van Ierland
Lucas Coret
Joep Kremer